Projelerimiz

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonunun hazırladığı 10 dalda uzman yeriştiren, meslek edinmede yardımcı olan Birleşmiş Milletler ortak projesidir.

Projenin temel amacı; Türkiye’de genel olarak işsizliği minimuma indirerek, her personelin daha verimli ve bilinçli bir şekilde çalışarak performansını, gelirini yükseltmek ve Ülkemizi, ülke insanınımızı kalkındırmaktır.

KARİYER ZİRVESİ

Farklı üniversitelerde kişisel gelişim ve kalite yönetim sistemleri eğitimleri verilerek, öğrencinin vizyonu genişleten bir projedir.

Bugünün Gençleri Yarının Liderleri

Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği Başkanlığı’nda Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu’nun hazırladığı bir eğitim projesidir.

17 – 28 yaşarı arasındaki öğrencilerin eğitimlerine destek vermek ; tüm Türkiye’de açılacak eğitim programlarının (KONFERASYONLAR, SEMİNERLER, KARİYER GÜNLERİ, SEMPOZYUMLAR, PANELLER) ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE YAPMAYI AMAÇLAR.

  • Meslek Yüksekokulunda okuyan gençlerimizin, sosyo-kültürel ve ekonomik anlamda ülkesine sadık, ekonomiyi büyütecek bir proje.
  • 2012 yılında hazırlanan, aynı zamanda marka patentinin alındığı “Bu Günün Gençleri Yarının Liderleri” Projesi ile meslek yüksekokulunda eğitim gören öğrencilerin mezun olduktan sonra ülkesine değer katmalarını sağlamıştır.
  • Bu proje ile ekonomik, teknolojik ve araştırma konusunda dışa bağımlılık azalacak, işletme ve kurumlarda görülmemiş bir verimlilik artışı olacaktır. Ülkemizin gündemini sık sık rahatsız eden zıt kutup çatışmaları ortadan kalkacak, toplum refahı üst seviyelere çıkacaktır. milli ruh bilincine sahip, müteşebbis olarak yetişmelerini sağlayacak en önemlisi ekonomiyi büyütecek bir proje.

ENGELSİZ EĞİTİMCİ BENİM

Bu projede genel amaç Engelli kişilere yeni bir meslek edindirmek, uzman eğitimci olmalarını sağlamaktır. İş yerlerine istihdam alanı yaratabilmektir. Türkiye’de genel olarak işsizliği minimuma indirerek , her personelin daha verimli  ve bilinçli bir şekilde performansını, gelirini, yükseltmek ve Ülkemizi, ülke insanımızı kalkındırmaktır.

KAMPÜS SHOW

Üst Eğitim Platformu ailesi olarak eğitim alanında yapmakta olduğumuz çalışmalarımızı, eğlence formatıyla televizyon ekranlarına taşıdık. Üniversiteli geçlerimizi her hafta ünlü sanatçılar, siyasetçiler, iş adamları, akademisyenler  ve STK başkanlarıyla buluşturmaktayız. 20 Ekim’den itibaren her perşembe günü Prime Time sonrası yayına giren programımız, her hafta başka bir üniversiteden canlı yayın gerçekleştirmektedir.

PROJELERİMİZ HAKKINDA

1- Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri Projesi kapsamında (87 Üniversitede 4 Milyon Öğrenciye Ücretsiz Eğitim Ücretsiz Sertifika verildi )

2- 53 bedensel engelliye ‘’ Engelsiz Eğitimci Benim Projesi ‘’ Yapıldı.

3- Ülke vizyonunu geliştirmek adına 300 Kişiye 10 dalda ‘’Uzman Eğitmen Projesi

4- 50.000 Lise Öğrencisine ‘’Stressiz Sınav ‘’ Proje eğitimi yapıldı

5- Kadına Şiddete yönelik 28 Ülkede Kısa film projesi yapıldı

6- Madde Bağımlılarına yönelik ‘’ Tasavvuf ile Özgür hayat ‘’ Projesi yapıldı.

7- Lise ve Üniversite Öğrencilerine Bilinç altı teknikleri ile İngilizce eğitimi projesi

8- 27 ilde halka yönelik ilk yardım eğitimi verildi.

9- Avukatlara Dünyada Hukuk projesi

10- 12 Devlet Üniversitemize ‘’ Üniversitem’de kalite ‘’ Projesi ile Ücretsiz ISO 9001 Kurulumu Yapıldı.